ВАС ВІТАЄ БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан

Історія факультету

З 1987 р. будівельний факультет очолює кандидат технічних наук, доцент Валентин Іванович Астахов, відмінник освіти України. До складу факультету входить п’ять кафедр: «Кафедра будівельних конструкцій», «Архітектура та містобудівництво», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Технологія будівельних виробів, матеріалів і конструкцій», «Технологія, організація і механізація будівництва».

У колективах цих кафедр працює 51 досвідчений викладач. Серед них 6 професорів, 4 доктори технічних наук, 27 кандидатів технічних наук, 16 доцентів.

На факультеті готують бакалаврів, спеціалістів та магістрів за спеціальностями «Промислове та цивільне будівництво", «Міське будівництво та господарство», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів".

Навчальні заняття проводяться у спеціалізованих лабораторіях, кабінетах і предметних аудиторіях. Діє навчально-науково-виробничий комплекс, до складу якого, окрім КТУ, входять підприємства й організації Кривого Рогу.

За ініціативою провідних вчених було створено проектно-конструкторський відділ (СПКВ), де студенти набувають практичних навичок з реального проектування, проводиться факультативна робота з макетування.

Будівельний факультет має аспірантуру за спеціальностями «Будівельні матеріали та вироби» і «Будівельні конструкції, будівлі та споруди». Наукова діяльність факультету зосереджується на актуальних проблемах сьогодення: - підвищення надійності і довговічності будівельних конструкцій в умовах діючих підприємств; - дослідження і впровадження будівельних матеріалів і конструкцій з використанням відходів місцевої промисловості; - дослідження і впровадження сталезалізобетонних конструкцій; - енергозбереження при теплогазопостачанні та опаленні будівель. До виконання науково-дослідних робіт залучаються студенти.

Результати НДР використовуються при виконанні дипломних робіт і проектів, доповідей на студентських наукових конференціях. Випускники факультету працюють не лише в Україні, але й далеко за її межами - у країнах СНД, Близького Сходу, Африки і навіть Латинської Америки.

На будівельному факультеті навчались відомі в Україні та нашому місті люди:
В.П. Сало та В.І. Череп, які згодом стали міністрами України, В.М. Горпінченко - обійняв посаду директора Центрального науково-дослідного інституту будівельних конструкцій ім. В.А. Кучеренка, М.Ф. Земляний, Ю.Ф. Джур, І.Ф. Ліщина, А.Ю. Запорожець, М.М. Піддубний, Б.М. Харченко, І.З. Чабан, А.І. Коненко стали керівниками будівельних трестів.

Напрям підготоовки - Будівництво

Спецiальнiсть:

• промислове i цивiльне будiвництво,
  • технологiя будiвельних конструкцiй, виробiв i матерiалiв,
  • мiське будiвництво та господарство,
  • теплогазопостачання i вентиляцiя,
  • споруди і обладнання водопостачання і водовідведення.

Email: budfak@gmail.com

Деканат: (056)409-17-27

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. ХХІІ Партз'їзду, 11, корпус № 6

сторiнка Вконтактi

Дошка пошани

Всі хто досяг вершин у певній галузі, ними пишается наш факультет!

Історія факультету

Вся історія будівельного факультету від початку до теперішніх часів та напрямки підготовки

Студентська рада

Теперішній склад, плани роботи, новини, тощо ...